KONST / Litografier / Färglitografi 11198651
nr 1119 8651
Bengt Ribbentoft
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Bengt Ribbentoft (f. 1943), The Wave, signerad, motivet: 64x58
Bengt Ribbentoft, svensk målare född i Stockholm 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2017
kl 18:46:43
17/7 18:41:43
Bengt Ribbentoft
Läs mer om Bengt Ribbentoft